O nás

Jezdecký oddíl Stáj Václav byl založen v září roku 1994. Vyvíjí kulturní, zájmovou a sportovní činnost. Realizuje hipoterapii pro tělesně i duševně postižené děti. Členové oddílu starší dvanácti let pomáhají s pracemi okolo koní, učí se postrojovat a pod vedením cvičitelů se učí jezdit na koni. Kroužek je náročný fyzicky i časově, mohou ho tedy navštěvovat jen děti a mládež, kteří mají smysl pro zodpovědnost a velkou lásku ke koním. Široké veřejnosti nabízíme výuku jízdy na koni, vyjížďky do terénu ( jen pro zkušené jezdce), ustájení a výcvik koní, příjemné posezení ve westernovém stylu, pronájem salonu pro soukromé akce, pronájem venkovního ohniště a krbu, možnost využití areálu pro dětské dny a další.

 

Poloha stáje

Stáj Václav se nachází v obci Horní Suchá, která leží ve východním koutu republiky, mezi městy Karviná, Havířov a Český Těšín, v blízkosti hranic sousedního Polska. 

 

Zhruba dvakrát až třikrát do hodiny vyjíždí z autobusového nádraží v Havířově-Podlesí linka č. 6, která má konečnou zastávku přímo u areálu Pašůvka (pozor - některé spoje končí svou jízdu v Prostřední Suché na železničním stanovišti, které je od Pašůvky vzdáleno necelých 10 minut klidné chůze).

 


Zobrazit místo Stáj Václav Horní Suchá na větší mapě

 

Kontakty / adresa

V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně činnosti stáje, prodeje koní nebo členství v jezdeckém klubu, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech, příp. e-mailové adrese:

 

Stáj Václav - Farma Pašůvka
ul. Zelená
Horní Suchá
735 35

 

Václav Drábik
Telefon: 603 242 491

 

Gabriela Drábiková
Telefon: 603 709 745
E-mail :gabriela.drabikova@seznam.cz